3M 1125 CIRCLE-0.75"-250
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Contact Now
3M 1125 CIRCLE-0.75"-250
3M 1125 CIRCLE-0.75"-250
RF EMI Shielding Sheet 1125 Copper Foil Acrylic, Non-Conductive, Single Sided 0.750" (19.05mm) X X 0.004" (0.09mm)